Marvel's Midnight Suns na nowym zwiastunie. Materiał prezentuje samą Captain Marvel

News
804V
Marvel's Midnight Suns - Captain Marvel
Kajetan Węsierski | 06.08, 08:30

Marvel's Midnight Suns to jedna z tych premier, po których fani gier w stylu XCOM-u robią sobie spore nadzieje. Tytuł ma zadebiutować już w październiku tego roku i wiele wskazuje na to, że może podbić serca naprawdę wielu wielbicieli komiksowego uniwersum. Prezentowane dotychczas materiały zdecydowanie nastrajają pozytywnie, więc jest czego wyglądać - zwłaszcza, że nie zabraknie doskonale znanych bohaterów.

Potwierdza to kolejny materiał, który wypuścili twórcy gry. I jest to jednocześnie następne wideo, które nakręca doskonale działającą machinę marketingową wokół tytułu. Trzeba bowiem przyznać, że funkcjonuje ona świetnie. Carol Danvers (a.k.a. Captain Marvel) doczekała się materiału, który nie tylko pokazuje jej wersję z gry wideo, ale wręcz przybliża historię. A takie coś pozwala się świetnie zżyć z konkretną postacią.

Jest to więc kapitalne osiem minut seansu nie tylko dla chętnych na zakup gry, ale także wszystkich, którzy chcieliby się po prostu dowiedzieć, kim jest potężna bohaterka. Co ważne, biorąc pod uwagę wcześniejsze działania ze strony twórców, możemy się spodziewać, iż na dniach pojawi się więcej materiałów - między innymi te, gdzie będziemy mogli oglądać Captain Marvel w akcji z gry! Czekacie? Aby nieco umilić oczekiwanie, sprawdźcie wspomniane wideo:

Źródło: Twinfinite

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper