Film Ghost of Tsushima a główna rola. Aktor walczy o angaż i nie boi się nagości przy gorących źródłach

Filmy i seriale
2888V
Ghost of Tsushima
Mateusz Wróbel | 05.08, 18:37

Film Ghost of Tsushima ma już głównego scenarzystę, ale wciąż nie wiemy, komu przypadnie zaszczyt odegrania głównej roli. O angaż podobno walczą dwaj uznani aktorzy, a jednemu z nich - Andrew Koji - znanemu chociażby z Warrior czy Bullet Train, bardzo zależy na angażu.

Brytyjsko-japoński aktor w rozmowie z redakcją EW potwierdził, że jest ogromnym fanem Ghost of Tsushima. Przygodę Jina Sakaia ukończył nie raz, a nawet dwa razy, świetnie się przy tym bawiąc. Gdy tylko usłyszał o filmie, od razu wyraził chęć na wcielenie się w "ostatniego samuraja na Cuszimie":

Idę po Ghost of Tsushima - to właśnie zamierzam zrobić. Bardzo bym chciał [się tam znaleźć - dop.red.]. Myślę, że mogę odegrać naprawdę dobrego Jina Sakaia. Mogę wnieść do niego swój własny styl, a w grę wideo grałem już dwa razy.

Koji uważa, że jest w stanie zagrać naprawdę dobrze Jina Sakaia, wnosząc do niego swój charakterystyczny styl. Zdaje on sobie doskonale sprawę z brutalności i nagości, jaka wystąpiłaby w produkcji Sony. Brytyjczyk odniósł się nawet do wystąpienia w gorących źródłach - jak sam przyznał, nie miałby jakichkolwiek problemów z "pokazaniem tyłka" tuż przed kąpielą.

Źródło: PlayStationLifeStyle.net

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper