Twórcy Hellblade 2 mają bzika na punkcie detali. Zastanawiają się, gdzie spadnie ptasia kupa

News
1596V
Hellblade 2
Mateusz Wróbel | 05.08, 14:56

Hellblade: Senua's Sacrifice zostało pokochane przez wielu fanów gier przede wszystkim za powiew świeżości w branży. Deweloperzy dopracowali mechaniki, a także zadbali o ciekawe założenia i lokacje pełne detali.

Wydaje się, że twórcy z Ninja Theory mają bzika na punkcie szczegółów. Zamiast udostępnić swojej społeczności zrzuty ekranu zarejestrowane na silniku gry czy chociaż urywki gameplayu, to na Twitterze studio opublikowało kilkudziesięciosekundowy klip, który ukazuje, jak programiści zastanawiają się, w którym miejscu na mapie mają spaść... Ptasie kupy.

Osiągnięcie realizmu na wysokim poziomie jest dla nas niezwykle ważne. Obejmuje to nawet dokładną lokalizację [spadnięcia - dopr red.] ptasiej kupy.

Cóż - jest to z pewnością nietypowa forma dzielenia się informacjami ze swoimi odbiorcami, ale deweloperzy tym sposobem podkreślają to, co doskonale wiedzą fani Ninja Theory - twórcy przykładają ogromną uwagę do detali.

W międzyczasie warto przypomnieć dość komiczną sytuację z Senua's Saga: Hellblade II. Gra wygląda tak dobrze, że pewien czas temu szef marketingu Xboksa pomylił gameplay ze zwiastunem.

Źródło: PureXbox

Komentarze (176)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper