Hellblade 2 wygląda tak dobrze, że nawet szef marketingu Xboksa pomylił gameplay ze zwiastunem

News
7552V
Hellblade 2
Wojciech Gruszczyk | 23.02, 14:29

Hellblade 2 jest jedną z najciekawszych gier zmierzających wyłącznie na Xboksy Series X|S i PC. Gra została zaprezentowana w zeszłym roku na The Game Awards i nawet Aaron Greenberg myślał, że deweloperzy pokazali zwiastun.

Pod koniec zeszłego roku zobaczyliśmy pierwszy gameplay z Hellblade 2, a twórcy z Ninja Theory tuż po wydarzeniu potwierdzili, że opublikowany materiał to faktycznie rozgrywka. Sytuacja jest jednak o tyle ciekawa, że nawet Aaron Greenberg nie wierzył, że pozycja wygląda tak dobrze.

Szef marketingu w rozmowie ze społecznością Xboksa wspomniał, że po prezentacji miał pewien problem – przedstawiciel Microsoftu był przekonany, że deweloperzy na zwiastunie pokazali jedną ze scenek przerywnikowych. Aaron Greenberg zwrócił się nawet do deweloperów, którzy potwierdzili, że jest to gameplay: „Nie, słuchaj, sam poruszam się Senuą”.

Hellblade 2 może okazać się jedną z najładniejszych przygód, która w następnych miesiącach zadebiutuje na konsoli Microsoftu oraz PC. Aktualnie jednak nie znamy daty premiery, więc trudno przewidzieć, kiedy gracze otrzymają możliwość zapoznania się z tytułem.

Wspomniany materiał z Hellblade 2 możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: purexbox

Komentarze (167)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper