Dying Light 2 przywraca „ulubione wydarzenie”. Gracze poczują moc dzięki Hyper Mode

Gry
998V
Dying Light 2 Hyper Mode
Iza Łęcka | 01.08.2022, 10:24

Techland zaprasza jeszcze przez kilka godzin na wielką zabawę z Hyper Mode w roli głównej. W trakcie obowiązującego wydarzenia otrzymamy możliwość zaprezentowania swojej mocy w całej okazałości.

Wrocławskie studio wciąż nie ogłosiło zbliżającego się wielkimi krokami pierwszego fabularnego dodatku do Dying Light 2, choć deweloperzy nieustannie pracują nad rozbudowaniem pozycji. Tym razem możemy wziąć udział w kolejnej przyjemnej inicjatywie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Do godziny 16:00 na serwerach Dying Light 2 trwać będzie Hyper Mode Event, dzięki któremu poczujemy moc i niezwykle efektownie zabawimy się z zarażonymi:

„W tym trybie będziesz miał okazję wyrzucić swoich wrogów w powietrze. Przez taką siłę zainfekowani stają się niczym więcej niż szmacianymi kulami, źródłem nieokiełznanej zabawy i mocy. Każdy, kto mówi, że "mózg przeważa nad siłą", najwyraźniej nigdy nie widział takich jak ty na polu bitwy, rozbijających wrogów na krwawą miazgę”.

Wydarzenie ponownie zapewnia entuzjastom IP ogromną siłę, dzięki której będą oni wyrzucać wrogów w powietrze i doświadczą wielu widowiskowych akcji.

Techland regularnie funduje swojej społeczności nowe atrakcje, zachęcając do dłuższego spędzania wolnego czasu na serwerach Dying Light 2. Tytuł będzie wspierany przez pięć lat, co na pewno okaże się nie lada wyzwaniem, choć zespół ma ogromną wprawę w rozbudowie swojego IP – w końcu pierwsza część Dying Light otrzymała szereg zróżnicowanych dodatków.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Techland

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper