Wiedźmin 3 od Netflix wstrzymany. Produkcja serialu zostaje opóźniona przez przypadki COVID wśród ekipy

Filmy/seriale
1721V
Wiedźmin Sezon 3
Kajetan Węsierski | 30.07.2022, 14:30

W ostatnich czasach możemy czytać, że gdzieniegdzie znów pojawiają się problemy, które rodzi powracający COVID. I choć te "nowsze" warianty są z założenia słabsze od wcześniejszych, to niekiedy nawet to może zatrząść procesem powstawania jakiegokolwiek dzieła - niezależnie, czym mówimy o grach wideo, serialach, czy też filmach. Niestety, choć mogło się wydawać, że mamy to za sobą, tego typu sytuacje dalej będą się zdarzały.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, wymuszona pauza dorwała także ekipę na planie trzeciego sezonu "Wiedźmina" od Netflixa. Jak możemy czytać oświadczeniu platformy, "wstrzymanie produkcji spowodowane jest Covidem, a prace zostaną wznowione tak szybko, jak tylko będzie można bezpiecznie działać". I jest to zdecydowanie nieciekawa informacja - zwłaszcza dla fanów ekranizacji z Henrym Cavillem w głównej roli.

Na ten moment nie wiemy, kto został zarażony, ale wiele plotek mówi ostatnio o tym, że to właśnie aktor wcielający się w Geralta z Rivii jest tym, którego nieobecność spowodowana chorobą doprowadziła do pauzy. Oczywiście nie zostało to w żaden sposób potwierdzone, więc zalecam podchodzić do takich rewelacji z dystansem i po prostu życzyć szybkiego powrotu do zdrowia, komukolwiek wyszedł pozytywny test na obecność wirusa. Miejmy nadzieję, że wszystko zostanie błyskawicznie opanowane.

Źródło: Games Radar

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper