Nowy Tomb Raider z pierwszymi szczegółami? Twórcy mają postawić na ciekawe połączenie

Plotka
3675V
Tomb Raider Unreal Engine 5
Wojciech Gruszczyk | 29.07, 20:16

Crystal Dynamics potwierdziło prace nad nową przygodą Lary Croft, ale aktualnie nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów dotyczących produkcji. Informacje na temat pozycji uzyskał Colin Moriarty, który przedstawił ciekawe założenia gry.

Crystal Dynamics po przygodzie z superbohaterami Marvela powróciło do marki Tomb Raider. Deweloperzy rozwijają nową przygodę na Unreal Engine 5, ale bardzo możliwe, że gra otrzyma już wsparcie nowego wydawcy – Embracer Group ma kupić wszystkie zachodnie studia oraz IP od Square Enix.

Colin Moriarty, dziennikarz związany z między innymi marką PlayStation, otrzymał informacje na temat nowego Tomb Raidera – jego zdaniem tytuł powstaje pod kodową nazwą „Project Jawbreaker”. Twórcy podobno postawili na realizm z elementami fantasy, a Lara Croft ma tym razem otrzymać wsparcie innych poszukiwaczy skarbów.

„NEWS: Następny #TombRaider, jak donosi m.in. @notaxation, powstaje pod nazwą Project Jawbreaker. Będzie to realistyczna gra, z elementami fantasy. Lara jest doświadczona i zmaga się z samotnością. Będzie współpracować z grupą łowców, którzy ją podziwiają”.

Zestawienie realistycznego poszukiwania skarbów z elementami fantasy? Nie pierwszy raz deweloperzy z Crystal Dynamics zdecydowali się na taki ruch, ale na pewno interesująco brzmi współpraca z innymi poszukiwaczami skarbów.

Na potwierdzenie większych szczegółów musimy zaczekać, ale pozostaje mieć nadzieję, że deweloperzy zapewnią konkretną przygodę, która przywróci Larę na szczyt.

Źródło: SmashLara

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper