FIFA 23 i eFootball 2022 na pierwszym porównaniu. Gameplay pokazuje next-genowe wydanie gry EA

News
1848V
FIFA 23 vs eFootball 2022 - pierwsze porównanie
Wojciech Gruszczyk | 29.07, 17:05

Electronic Arts w ostatnich dniach zdecydowało się na większy pokaz FIFA 23, więc możemy sprawdzić, jak najnowsza gra Elektroników wygląda na tle największego konkurenta z Japonii. Pierwsze porównanie pokazuje kilka istotnych różnic w grafice.

Electronic Arts małymi krokami przybliża najnowszą odsłonę Fify. Będzie to ostatnia gra z serii stworzona przez EA Sports i w tym tygodniu przedstawiliśmy na portalu pierwsze wrażenia z gry oraz wspomnieliśmy o najważniejszych nowościach proponowanych przez EA.

Deweloperzy opublikowali dłuższy materiał z gry, który posłużył do przygotowania ciekawego porównania – możemy sprawdzić, jak FIFA 23 wygląda na tle bezpłatnego eFootball 2022. Jak wiadomo Konami mierzyło się z szeregiem problemów, jednak małymi krokami deweloperzy usprawniają tytuł.

Na drugim materiale zobaczycie, jak prezentuje się czysta rozgrywka z next-genowej wersji Fify 23 – są to wcześniej prezentowane ujęcia przeze EA, ale teraz możecie zerknąć na sam gameplay.

Warto pamiętać, że w FIFA 23 po kilku latach przerwy pojawi się Juventus – Elektronicy nawiązali wieloletnią współpracę z włoskim zespołem.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper