Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2014 19:31
Wielka mapa z masą atrakcji - The Crew
1797V

Wielka mapa z masą atrakcji - The Crew

Wczoraj otrzymaliśmy potwierdzenie, że The Crew zadebiutuje na jeszcze jednej platformie. Ubisoft nakręca zainteresowanie na tę produkcję i opublikował w Sieci dokładną mapę Stanów Zjednoczonych z zaznaczonymi wszystkimi przyjemnościami, które czekają na graczy. 

W zasadzie już wcześniej otrzymaliśmy mapę Stanów Zjednoczonych od Ubisoftu, ale tym razem Francuzi zaznaczyli wszystkie możliwości zabawy, które trafią do The Crew.

Znajdziemy tutaj ponad 70 misji, mnóstwo możliwości szkolenia umiejętności, zadania PVP, a nawet miejsca gdzie możemy polepszyć lub kupić samochody.

Autorzy zapewniają, że w dzień premiery gra będzie zawierać ponad 900 atrakcji, z czego 70 to specjalnie zaprojektowane rywalizacje PVP!

„To nie ma znaczenia, czy grasz na własną rękę, czy z przyjaciółmi – zawsze znajdziesz wiele wyzwań dla siebie. Niezależnie, czy szukasz emocjonującego pościgu policyjnego, rywalizacji na autostradzie, czy też przygody w dzikim świecie.”

Obrazek w dużej rozdzielczości znajdziecie w galerii. 

Pozycja zadebiutuje na rynku w listopadzie w wersji na PlayStation 4, Xboksa One, Xboksa 360 oraz na komputery osobiste. 

Źródło

Tagi: mapa the crew Ubisoft