The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me z datą premiery? Szczegóły mogły zostać ujawnione przez Microsoft

Plotka
500V
The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me oficjalnie zapowiedziane. Supermassive Games udostępniło zwiastun
Iza Łęcka | 29.07, 12:56

W bazie danych Microsoftu znalazła się data premiery The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me. Możliwe, że deweloperzy z Supermassive Games nie będą nas trzymać długo w niepewności i już w przyszłym miesiącu przedstawią konkrety na temat najnowszego tytułu, który miałby znaleźć się na rynku w listopadzie.

Brytyjskie studio nie traci tempa i systematycznie dzieli się efektami swoich prac – po udanej premierze The Quarry, ekipa już przygotowuje się do kolejnego debiutu. Na początku miesiąca mogliśmy zobaczyć zwiastun oraz kolekcjonerkę The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, co więcej, twórcy zapewnili, że nowy horror zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Możemy podejrzewać, że wydawca Bandai Namco pokaże grę na zbliżającym się gamescomie i wtedy podzieli się konkretnym terminem premiery. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że pozycja znalazła się już w bazie danych Microsoftu i zgodnie z przedstawionymi informacjami The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me prawdopodobnie zostanie udostępnione 30 listopada.

„NAMCO - The Dark Pictures Anthology | Data wydania: 30 listopada”.

Wiadomością podzielił się Aggiornamenti Lumia, który regularnie zajmuje się sprawdzaniem danych wrzucanych na serwery giganta z Redmond.

Jeśli wiadomość okaże się zgodna z prawdą, The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me zadebiutuje w czasie podobnym do premier takich produkcji jak: Company of Heroes 3 (17.11), Goat Simulator 3 (17.11), Pokémon Scarlet and Violet (18.11), Warhammer 40,000: Darktide (30.11), The Callisto Protocol (02.12) i Hello Neighbor 2 (6.12). Wcześniej w listopadzie zagramy także w Skull and Bones (08.11), God of War Ragnarök (09.11) czy Valkyrie Elysium (11.11).

Źródło: Aggiornamenti Lumia

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper