Train Valley: Console Edition wjedża dziś na rynek. Budowanie linii kolejowych z pochwałami w recenzjach

Gry
728V
T
Bartosz Dawidowski | 27.07.2022, 12:13

Na konsolach ląduje dzisiaj Train Valley, tytuł, w którym zajmujemy się budową linii kolejowych, łączących miasta, wioski i ośrodki przemysłowe. W sieci pojawiła się już pierwsza recenzja tej produkcji z pociągami.

Na rynek konsolowy wjechała właśnie logiczna produkcja, w której naszym zadaniem jest stworzenie idealnie działającej siecio kolejowej. Do dyspozycji mamy w Train Valley ponad 30 różnych lokomotyw, 5 sezonów w Kampanii, gdzie wybierzemy się do USA, Związku Radzieckiego, Japonii czy Niemiec, tryb fabularny i sandboksowy. W tym ostatnim module nie musimy przejmować się wymogami scenariusza, tylko rozbudowujemy nasze kolejowe imperium bez ograniczeń. W konsolowym wydaniu otrzymujemy w pakiecie od razu wydane już na PC rozszerzenie Germany. Gra wyceniana jest na ok. 55 zł.

Train Valley Console Edition doczekało się już pierwszej recenzji, która jest bardzo pochlebna. W tekście serwisu The Xbox Hub, zakończonym oceną 8/10, pojawiają się pochwały dużej liczby poziomów i bardzo dobrego designu/balansu gameplayowego. Jako minusy wymieniono natomiast pewne problemy z interfejsem i sterowaniem (w szczególności za mały kursor, który utrudnia zarządzanie naszą linią kolejową).
 
Gra również na PC zdobywała wysokie oceny, uzyskując średnią 7,6/10. Na Steam aż 89% recenzji użytkowników zakończono rekomendacją.

Źródło: https://www.thexboxhub.com/train-valley-console-edition-review/

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper