CDPR Goodies Collection za darmo. Cyfrowe gadżety z Wiedźmina i Cyberpunka 2077

News
1907V
Wiedźmin 3 szczęśliwy geralt
Iza Łęcka | 27.07, 07:35

CD Projekt świętuje 20-lecie swojego studia – oprócz regularnych transmisji z deweloperami, w trakcie których mogliśmy poznać kilka ciekawostek z prac, przedsiębiorstwo przygotowało dla graczy upominek, czyli CDPR Goodies Collection. Jest to zestaw cyfrowych upominków z uniwersum Wiedźmina i Cyberpunka, który powinien spodobać się fanom produkcji zespołu.

CD Projekt RED rozpoczęło działalność w 2002 roku. Okrągła rocznica jest znakomitą okazją dla polskich twórców do wspominania kolejnych projektów i zakulisowych informacji w trakcie kolejnych streamów, podczas których deweloperzy koncentrują się na takich pozycjach jak Wiedźmin, Wiedźmin 2: Zabójcy królów i Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jedna z ostatnich transmisji nawet zachęciła fanów do poszukiwania ostatniego sekretu z trzeciej odsłony przygód Geralta.

Urodziny nie mogą obyć się bez prezentów, dlatego deweloperzy przygotowali zestaw cyfrowych gadżetów ze swoich dwóch serii, które możemy pobrać za darmo poprzez platformę GOG. 

„Świętujemy 20 lat CD PROJEKT RED! Z tej okazji oferujemy każdemu szansę, aby przez ograniczony czas odebrać rocznicową Kolekcję cyfrowych gadżetów!”

Entuzjaści Wiedźmina mogą liczyć na „grafiki, książki, muzykę, sceny zza kulis filmów, koncert z muzyką z gry, tapety i inne niespodzianki ze wszystkich wiedźmińskich tytułów”, natomiast dla fanów Cyberpunka 2077 przygotowano „między innymi unikatowe grafiki koncepcyjne i plakaty inspirowane tymi, które pojawią się w samej grze”, ale również wysokiej jakości ujęcia do wydrukowania, cyfrowe tapety, graffiti, schematy broni oraz grafikę ze steelbooka.

CDPR Goodies Collection znajdziecie TUTAJ

Źródło: Wario64

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper