Avengers: The Kang Dynasty ma reżysera. Twórca stworzy 2 kolejne produkcje dla Marvela

Filmy/seriale
1152V
Avengers: The Kang Dynasty
Wojciech Gruszczyk | 26.07.2022, 20:31

Na San Diego Comic-Con otrzymaliśmy wstępny zarys planów Marvela na dwie kolejne fazy Marvel Cinematic Universe. Jednym z najciekawszych, zapowiedzianych filmów jest „Avengers: The Kang Dynasty” i dzisiaj otrzymaliśmy pierwszą informację na temat projektu.

„Avengers: The Kang Dynasty” jest jednym z dwóch filmów z Avengersami w rolach głównych, które zakończą VI fazę Marvel Cinematic Universe. Historia zadebiutuje dopiero 2 maja 2025 roku, ale już teraz korporacja ujawniła ważny szczegół opowieści..

Kevin Feige podczas San Diego Comic-Con ujawnił, że bracia Russo nie powrócą do Avengersów i nie zajmą się wyreżyserowaniem kolejnych przygód, ale teraz redakcja The Hollywood Reporter ujawniła, że to Destin Daniel Cretton zajmie się stworzeniem „Avengers: The Kang Dynasty”.

Reżyser dotychczas stworzył „Szklany zamek” oraz „Tylko sprawiedliwość”, ale bez wątpienia jego największym sukcesem jest „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”.

Jest to ciekawa wiadomość, ponieważ THR potwierdza również, że Destin Daniel Cretton podpisał umowę na stworzenie serialu live-action na podstawie „Wonder Mana” oraz opracuje drugą przygodę „Shang-Chi”.

The Hollywood Reporter wspomina, że stworzenie filmu o Avengersach jest w pewien sposób prestiżowym zadaniem, ponieważ każda z produkcji cieszy się wielkim zainteresowaniem, a dodatkowo w tym wypadku fani MCU mogą liczyć na wielki pojedynek, na który czekają od samego początku The Multiverse Saga.

Źródło: The Hollywood Reporter

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper