Marvel ma grube plany na rozwój Kinowego Uniwersum. Zarejestrowane znaki towarowe zwiastują mocną akcję

Filmy/seriale
4067V
Kang MCU
Kajetan Węsierski | 23.07.2022, 11:30

Kinowe Uniwersum Marvela cały czas prężnie się rozwija - 4. Faza ma się bardzo dobrze, a kolejne filmy zdają się wciąż przyciągać na sale największych fanów komiksowych ekranizacji. Pełnometrażowych produkcji jest coraz więcej, a do tego dochodzą te epizodyczne, które emitowane są za pośrednictwem platformy Disney+. Chyba nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z takim urodzajem gatunku, jaki da się obserwować obecnie.

Jakby tego było mało, nic nie wskazuje na to, aby wysokie tempo, jakie narzuciło na siebie Marvel Studios, miało w niedalekiej przyszłości zacząć zwalniać. Do Internetu wypłynęły bowiem nowe znaki towarowe, jakie zarejestrowała korporacja w minionych dniach. I nie tylko rzucają one intrygujące światło na to, co będzie się działo w MCU, ale najzwyczajniej w świecie rozpalają wyobraźnię. Pojawiło się tam bowiem pięć tytułów:

  • Avengers: Secret Wars;
  • Avengers: The Kang Dynasty;
  • Captain America: New World Order;
  • Multiverse Saga;
  • Thunderbolts.

Co myślicie? Wydaje się, iż bardzo wymownie przedstawia nam to kierunek, w jakim najpewniej będą zmierzały nadchodzące filmy Marvela. Być może w nadchodzących tygodniach poznamy więcej szczegółów na ten temat, ale teraz pozostaje śledzić dalsze losy bohaterów, aby przekonać się, w którym miejscu się przetną. Wszak warto nadmienić, że na przykład Kang zdążył się już pojawić (w "Lokim"). Będzie się działo!

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper