Uncharted zmierza do HBO Max w Polsce! Premiera odbędzie się „wkrótce”

Filmy i seriale
2017V
Uncharted recenzja
Wojciech Gruszczyk | 21.07, 19:22

Mamy znakomitą wiadomość dla widzów wyczekujących na premierę „Uncharted” w SVOD. Film zmierza do HBO Max i w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy zostanie zaoferowany szerokiej publice.

Pod koniec lutego odbyła się premiera „Uncharted” z Tomem Hollandem w roli głównej i aktualnie film nie był dostępny w żadnym z SVOD. Mogliśmy mieć jednak pewność, że historia zadebiutuje w HBO Max, ponieważ Sony posiada podpisaną umowę z Warner Media., na mocy której kinowe historie mają na początku trafiać na serwery właśnie tej platformy.

Teraz redakcja Upflix potwierdza bardzo pozytywną informację – „Uncharted” i „Zaginione miasto” wkrótce trafią do HBO Max. Takie zapowiedzi zazwyczaj pojawiają się na półtorej miesiąca przed faktyczną premierą, więc powinniśmy oczekiwać, że historie zostaną zaoferowane we wrześniu.

Dla przykładu w połowie maja pojawiły się zapowiedzi „Venom 2” i „Spider-Man: Bez drogi do domu” – ta pierwsza opowieść trafiła na serwery pod koniec czerwca, a druga zadebiutuje pod koniec lipca.

„Zaginione miasto” to połączenie komedii romantycznej z filmem akcji, w którym występują Sandra Bullock, Channing Tatum, Daniel Radcliffe czy też Brad Pitt.

Warto przypomnieć, że w sierpniu na HBO Max zadebiutują między innymi „Gra o tron Ród smoka” oraz „Resident Evil”.

Źródło: Upflix

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper