Sony naprawia błąd z PS Plus i Final Fantasy VII Remake. Gracze mogą pobrać ulepszoną wersję gry

Gry
850V
Final Fantasy VII Remake
Wojciech Gruszczyk | 21.07.2022, 15:30

Już dzisiaj wszyscy gracze powinni móc bez problemu pobrać Final Fantasy VII Remake Intergrade z PlayStation Plus Premium i PlayStation Plus Extra. Sony naprawiło błąd, przez który klienci nie mogli ściągnąć pozycji.

W tym tygodniu Sony rozbudowało PS Plus Premium i PS Plus Extra o kilkanaście gier, wśród których znalazło się Final Fantasy VII Remake Intergrade. Niestety tytuł nie był dostępny dla posiadaczy Final Fantasy VII Remake – niezależnie od wersji (kupiona lub z PS Plus) pojawiał się błąd, przez który gracze nie mogli ściągać tytułu.

Sony jednak zareagowało i zainteresowani mogą pobierać Final Fantasy VII Remake Intergrade na PS5 za pomocą najnowszej oferty PlayStation Plus. Wiadomość potwierdziło kilku graczy na Twitterze i jeden z moich znajomych, który jeszcze wczoraj narzekał na problem z pobraniem ulepszonej gry z serii Final Fantasy.

Final Fantasy VII Remake Intergrade zadebiutowało na PS5 w czerwcu ubiegłego roku i tytuł otrzymał szereg ulepszeń oraz oferuje dostęp do nowego rozdziału – INTERmission przedstawia historię Yuffie.

Źródło: Własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper