Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2014 16:28
Kilka słów o kolekcji Master Chiefa, rozgrywce, a nawet szczegóły kanału Halo
569V

Kilka słów o kolekcji Master Chiefa, rozgrywce, a nawet szczegóły kanału Halo

Wczoraj otrzymaliśmy mnóstwo informacji z uniwersum Halo (tutaj oraz tutaj). Jeśli nadal Wam mało i liczycie dni do premiery Halo: The Master Chief Collection i Halo 2: Anniversary Edition, to zerknijcie na nowy materiał przedstawiający kolejne szczegóły z tych nadciągających pozycji. 

Kolekcja Master Chiefa pokazuje jak powinny wyglądać reedycje kultowych gier. Twórcy nie boją się wprowadzać zmian i dodatkowo uzupełniają tytuły – chcą w ten sposób dostarczyć swoim fanom jak najlepiej przygotowane dzieła.

Jak zobaczycie na poniższym materiale rozgrywka w Halo 2: Anniversary Edition wygląda wyśmienicie i podobno identycznie smakuje. Nasi wysłannicy z Kolonii donoszą, że „strzela się genialnie”.

Warto podkreślić, że w Halo: The Master Chief Collection otrzymamy ponad 100 map do sieciowych zmagań, a wszystkie filmiki z Halo 2: Anniversary Edition zostały stworzone na nowo.

Na zakończenie Kiki Wolfkill opowiada o Halo Channel – będzie to prawdziwy raj dla miłośników tego uniwersum! Usługę otrzymamy całkowicie za darmo. 

Tagi: 343 Industries gameplay gamescom 2014 halo 2 anniversary Halo: The Master Chief Collection Microsoft