Ghost of Tsushima ze świetnym wynikiem sprzedaży. Twórcy chwalą się mocnymi liczbami

Gry
3029V
Ghost of Tsushima
Kajetan Węsierski | 16.07.2022, 11:30

Ghost of Tsushima to jeden z największych hitów 2020 roku i zdecydowanie godne rozstanie z minioną generacją (w rozumieniu przejścia na tę nową). Produkcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, a wielu określiło ją nawet jako "Assassin's Creed, którego nigdy nie doczekaliśmy". Cóż - porównanie do tak zasłużonej serii bez wątpienia jest sporym wyróżnieniem. A najlepszym potwierdzeniem niech będzie fakt, że załoga z Sucker Punch działa już przy kontynuacji.

Jak się natomiast teraz okazało, pozycja trafiła do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Zgodnie z najnowszymi danymi, którymi podzielili się twórcy w swoich mediach społecznościowych, rozeszło się już 9.73 miliona egzemplarzy Ghost of Tsushima. Oznacza to, że mamy już ostatnią prostą przed przebiciem symbolicznych 10 milionów. Wynik jak najbardziej osiągalny i pozostaje ściskać kciuki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podtrzymując małą tradycję, Sucker Punch podzieliło się także innymi interesującymi statystykami. Dowiadujemy się na przykład, że w grze cyknięto już ponad 78 milionów fotek i rozgrywano ponad 91 milionów misji w Ghost of Tsushima: Legends. Czym jednak byłaby gra o samurajach, gdyby brakowało w niej walk? Gracze stoczyli ponad 540 milionów pojedynków! To zdecydowanie robi wrażenie!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (248)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper