Tainted Grail: The Fall of Avalon. Polskie RPG z otwartym światem na zwiastunie. Wielkie ambicje twórców

News
1499V
Tainted
Bartosz Dawidowski | 14.07, 10:59

Jednym z bardziej ambitnych projektów z Polski, które zmierzają obecnie na rynek jest Tainted Grail. Produkcja właśnie doczekała się bardzo efektownego trailera CGI.

Tainted Grail: The Fall of Avalon będzie mieć imponujący rozmach. Autorzy znacząco rozbudowali swoje pierwotne plany związane z tą adaptacją znanej planszówki, która zebrała ponad 6 mln dolarów podczas kampanii na Kickstarterze. Projekt z izometrycznym rzutem kamery, który miał być fuzją karcianki i RPG przeistoczył się w wielkie, sandboksowe przedsięwzięcie, z gameplayem przynajmniej na 30 godzin. Co chyba najważniejsze – wrocławski zespół Awaken Realms zmienił strukturę gameplayu, stawiając na ujęcie FPP, z zabawą rozgrywającą się w dużym świecie o otwartej strukturze.

Gra promowana jest dzisiaj efektowną zajawką CGI. Niestety na gameplay z Tainted Grail: Fall of Avalon musimy jeszcze poczekać. W każdym razie już na tym etapie wygląda na to, że będzie to projekt z wielkim rozmachem i wyższym budżetem, niż mogłoby się wydawać.

W filmiku pojawia się ważna informacja: Wczesny Dostęp do Tainted Grail: Fall of Avalon zostanie uruchomiony na Steam już w IV kwartale 2022 roku. Na Steam pojawiły się już pierwsze screenshoty w wysokiej rozdzielczości. Obrazki czekają na was poniżej, w naszej galerii.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1466060/Tainted_Grail_The_Fall_of_Avalon/

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper