Exoprimal na intensywnych fragmentach rozgrywki. Capcom zaprasza do kolejnych etapów testów

News
303V
Exoprimal
Iza Łęcka | 11.07, 13:50

Lubicie intensywną walkę z dinozaurami? Jeżeli tak, to zaplanowana na przyszły rok produkcja tworzona między innymi przez Hiroyukiego Kobayashi, jednego z autorów Dino Crisis, może nieco zwrócić Waszą uwagę. Japoński producent i wydawca jest już po pierwszej fazie zamkniętych testów sieciowych – przyjrzyjmy się więc gameplayom.

Exoprimal zostało po raz pierwszy ujawnione w trakcie marcowego State of Play. Akcja gry Capcomu, która zadebiutuje w 2023 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksach Series X|S, Xboksach One oraz PC, została osadzona w 2040 roku, kiedy zadaniem śmiałków jest walka z dinozaurami. Wyposażeni w egzoszkielety gracze należący do jednostki tzw. exofighterów będą stawać do pojedynków z wyłaniającymi się z tajemniczych portali kreaturami. W boju pomocna okaże się korporacja Aibius, która stworzyła sztuczną inteligencję o nazwie Leviathan wykorzystywaną w uzyskaniu informacji o pojawieniu się potworów.

Testy nowego IP Japończyków zostały zapowiedziane kilka tygodni temu – pierwszą fazę mamy już za sobą, natomiast kolejne wydarzenia są zaplanowane na 25 lipca i 7 sierpnia. Ich głównym celem jest „znalezienie problemów, którymi można się zająć, by poprawić jakość gry” i uzyskać większą płynność pojedynków.

Jak zobaczycie na poniższych materiałach, Exoprimal wydaje się całkiem intensywnym doświadczeniem, w którym natrafimy na różnego rodzaju bestie – w niektórych walkach gracze mogą mierzyć się z całą chmarą dinozaurów. Zainteresowani betą mogą zgłosić swój udział na witrynie gry.

Źródło: VGC

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper