Odpoczynek 2.0 w RTV Euro AGD - akcesoria gamingowe, słuchawki, głośniki BT - nowy tydzień, nowe oferty

Mat. sponsorowany
917V
RTV Euro AGD Odpoczynek 2.0
redakcja | 16.07.2022, 08:00

Drodzy Czytelnicy, nowy tydzień to nowe oferty w ramach akcji Odpoczynek 2.0. Już teraz sprawdźcie, co sieć RTV Euro AGD przygotowała dla graczy. 

Materiał powstał przy współpracy z RTV Euro AGD.

Dalsza część tekstu pod wideo

Odpoczynek 2.0 to kampania skierowana zarówno do tych, którzy planują wakacyjne wyjazdy, jak i osób, które pozostają w domach. Czekają na nas promocyjne oferty na słuchawki, myszki, klawiatur, mikrofony, fotele, ale też głośniki bluetooth, które idealnie sprawdzą się podczas wyjazdów. W trakcie tygodniowej akcji poza stałymi propozycjami można trafić również na promocje 3-dniowe (poniedziałek-środa i piątek-niedziela), a także codzienne gorące hity. 

Trust Trino HD przyda Ci się do służbowych i prywatnych wideorozmów, nagrywania vlogów lub tworzenia zdjęć do mediów społecznościowych. Przydatne funkcje uzupełnia sensor HD z nagrywaniem 30 klatek na sekundę, rejestrujący płynny obraz z dużą liczbą drobnych szczegółów. Elastyczna podstawka umożliwia ustawienie sprzętu na płaskiej powierzchni lub bezpieczne przyczepienie go do krawędzi monitora.

Kamera internetowa Trust Trino HD

Prowadzisz videobloga, nagrywasz swoje piosenki lub tworzysz filmiki? Ten mikrofon jest właśnie dla Ciebie. Urządzenie Tracer to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy przeznaczony dla aspirujących streamerów, youtuberów i osób tworzących podcasty. Staranność wykonania, solidna konstrukcja oraz użycie najwyższej klasy materiałów gwarantuje wytrzymałość i niezawodność podczas wielogodzinnego użytkowania. 

Mikrofon Tracer Digital USB Pro

Gry komputerowe to Twoja pasja? Z Genesis Lith 400 RGB możesz czerpać z nich jeszcze więcej przyjemności! Klawiatura została wyposażona w przyciski X-Scissors, zapewniające niewiarygodny komfort użytkowy graczom podczas wirtualnych rozgrywek - klawisze działają pod bardzo lekkim dotykiem, a przy tym są wyjątkowo ciche. Steruj oświetleniem RGB, twórz różne profile, konfiguruj makra i zyskaj kontrolę nad funkcjami przycisków. Dzięki obecności złącza USB i karty sieciowej możesz podłączyć myszkę czy zestaw słuchawkowy bezpośrednio do klawiatury.

Klawiatura Genesis Lith 400 RGB

Klawiatura G413 została przemyślana, zaprojektowana i wyprodukowana w celu dostarczenia zaawansowanej wydajności z właściwym zestawem funkcji. Lekka górna część obudowy ze stopu aluminium o wysokiej wytrzymałości umożliwiła stworzenie smukłej obudowy o kształcie ostrza. Spodnia strona obudowy umożliwia regulację długości kabla zestawu słuchawkowego i myszy dla lepszej kontroli nad przewodami. Regulowane nóżki z gumowymi stabilizatorami sprawiają, że klawiatura pozostaje na swoim miejscu nawet podczas intensywnej rozgrywki.

Klawiatura Logitech G413 (srebrny)

Produkty objęte promocją do 17 lipca:

Odpoczynek 2.0 - wybrane akcesoria gamingowe, słuchawki, głośniki BT w supercenach

Źródło: własne

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper