Nightclub Manager: Violet Vibe. Symulator klubu nocnego na pierwszym zwiastunie z rozgrywką

News
739V
Nightclub
Bartosz Dawidowski | 11.07, 10:07

Wydawca Drug Dealer Simulatora zapowiadał jakiś czas temu, że będzie inwestował w kolejne, podobne produkcje o tematyce „ulicznej”. Jedną z takich pozycji jest Nightclub Manager: Violet Vibe.

Nightclub Manager rozwija motywy, które zarysowało już przykładowo GTA 5 w późniejszych misjach. W grze od studia FlintArts i True Games Syndicate, wydawanej przez Movie Games S.A., poprowadzimy własny klub nocny. Działania zaczniemy od przygotowania dekoracji lokalu, zatrudnienia barmanów, tancerek oraz bramkarzy. Tytuł nie ogranicza się jednak tylko do ekonomiczno-menadżerskich działań, bo w Nightclub Manager możemy osobiście doglądać działania przybytku, przechadzając się po jego wnętrzach, przygotowując osobiście drinki czy prowadząc selekcję potencjalnych klientów na wejściu. Deweloperzy zapewniają też, że w grze będzie można opuścić lokal i wybrać się na zwiedzanie fragmentu miasta, otaczającego budynek. Pewną rolę odegrają tutaj również niesprecyzowane jeszcze minigierki.

Najważniejsze atrakcje Nightclub Manager: Violet Vibe:

  • Zarządzaj klubem nocnym i rozwiń go w sieć.
  • Zaprojektuj wnętrza i prowadź biznes osobiście.
  • Zatrudnij zróżnicowany personel i weź udział w castingu tancerek.
  • Załatwiaj sprawy, zwiedzając fragment miasta.
  • Skorzystaj z cyklu dobowego, żeby przygotować się na wieczory.
  • Rozmawiaj z postaciami, które mają swoje własne historie, osobowości i oczekiwania.
  • Przetestuj swój refleks i błyskotliwość, grając w minigry.

Gra nie została jeszcze opatrzona nawet przybliżoną datą premiery. Wieści o jej rozwoju można śledzić w zakładce na Steam.

Innym tytułem, do którego premiery szykuje się Movie Games S.A., jest Fire Commander. Tytuł, w którym będziemy ratować ofiary pożarów został już opatrzony datą premiery i otrzymał demo.

Źródło: https://polskigamedev.pl/nightclub-manager-movie-games-wreszcie-pokazuje-gre/ https://store.steampowered.com/app/1621900/Nightclub_Manager_Violet_Vibe/

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper