LEGO Super Mario Potężny Bowser zapowiedziany. Przeciwnik Mario w bardzo wysokiej cenie

News
1702V
LEGO Super Mario Potężny Bowser
Wojciech Gruszczyk | 07.07, 15:24

Potężna Thor? Nie tym razem! LEGO i Nintendo właśnie potwierdziły zestaw LEGO Super Mario Potężny Bowser, który zadebiutuje na samym początku października. Propozycja wygląda ciekawie, ale cena może sprawić, że nie każdy będzie mógł postawić przeciwnika Mario w swojej kolekcji.

1 października na rynku pojawi się LEGO Super Mario Potężny Bowser i w tym wypadku klienci złożą tytułową postać oraz specjalną podstawkę z dwoma wieżami. Król Koopów może poruszać głową, szyją, ramionami i palcami, a warto podkreślić, że dzięki ukrytemu blokowi POW oraz znacznikowi akcji jest on kompatybilny z innymi postaciami ze świata LEGO Super Mario. Według dostępnych informacji Bowser może walczyć z LEGO Mario, LEGO Luigi lub LEGO Peach.

LEGO Super Mario Potężny Bowser zawiera 2807 elementów i choć całość wygląda naprawdę świetnie, to jednak pojawia się jeden problem: cena. Za zestaw przyjdzie zapłacić zainteresowanym 1299,99 zł, czyli naprawdę sporo... Nawet jak na standardy LEGO Super Mario.

LEGO Super Mario Potężny Bowser został szczegółowo zaprezentowany na poniższym materiale i film bardzo dobrze pokazuje skalę Bowsera, który jest spory, a nawet może korzystać z miotacza ognia.

Źródło: LEGO

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper