Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 12.08.2014 15:38
Uniwersum Halo będzie zebrane w jednym miejscu. Poznajcie Halo Channel!
642V

Uniwersum Halo będzie zebrane w jednym miejscu. Poznajcie Halo Channel!

Fani Halo będą wniebowzięci, ponieważ Microsoft poświęcił tejże serii mnóstwo czasu na swojej konferencji i został wykorzystany w stu procentach, zasypując nas lawiną informacji. 

Halo Channel to miejsce, w którym znajdziecie wszystkie informacje o ogromnym uniwersum Halo, idealne dla fanów serii. Będą oni mogli tam zaznajomić się z wszelkimi nowościami, także o serialowym Halo: Nightfall, i tworzyć społeczność. 

Rzeczone Halo: Nightfall to serial osadzony w tym samym uniwersum, który przybliży nam postać agenta Locke'a, mającego być kluczowym bohaterem dla Halo 5: Guardians.

Twórcom udało się nawiązać partnerstwo z Twitchem, co pozwoli na streamowanie sieciowych rozgrywek na najwyższym poziomie, a także udostępnianie na żywo speedrunów.

W Master Chief Collection, podobnie jak w Halo: CE Anniversary Edition, zawarty będzie tryb klasyczny, przedstawiający grę taką, jaka byłą w dniu premiery, co wspaniale podkreśla to, jak została udoskonalona jej oprawa graficzna.

Na pokazanym fragmencie widać Sanctuary, kultową mapę z Halo 2, do pokazania której zaproszono profesjonalnych zawodników znanych ze sceny turniejowej.

Powstanie także system rankingowy, szacujący poziom umiejętności danego gracza, i ma on być oparty właśnie na Halo 2.

Tagi: halo 2 halo: nightfall Halo: The Master Chief Collection Microsoft