Ubisoft Forward powraca. Francuzi szykują „pokaz wielu gier”

News
859V
Ubisoft Forward
Wojciech Gruszczyk | 05.07, 18:37

Ubisoft zaprosił na prezentację Skull & Bones, ale gracze mogą dodatkowo zainteresować się kolejnym dużym wydarzeniem z serii Ubisoft Forward. Na wrześniowej imprezie zobaczymy nowe produkcje opracowywane przez wewnętrzne zespoły francuskiej korporacji.

7 lipca zobaczymy Skull & Bones i prezentacja gry odbędzie się w ramach Ubisoft Forward Spotlight. Firma jednak ma znacznie więcej tytułów do pokazania i właśnie z tego powodu potwierdzono duże wydarzenie.

10 września o 21:00 czasu polskiego odbędzie się Ubisoft Forward, który według francuskiej korporacji „powróci w pełnej krasie”, a gracze mogą oczekiwać „aktualizacji i wiadomości na temat wielu gier i projektów od zespołów Ubisoftu z całego świata”. Firma potwierdziła, że pokaże „nigdy wcześniej niewidziane nowości, rozgrywkę, ujawnienia” gier i wiele więcej.

Na więcej szczegółów musimy jeszcze zaczekać, jednak możemy podejrzewać, że na Ubisoft Forward nie zabraknie wspomnianego Skull & Bones, Avatar: Frontiers of Pandora, a może nawet zerkniemy na Ghost Recon Frontline czy też XDefiant? Nie liczyłbym na Prince of Persia: The Sands of Time Remake oraz Beyond Good & Evil 2, ponieważ ten pierwszy tytuł został ostatnio opóźniony, a drugi nie znajduje się nawet w najbliższych planach firmy.

Może będzie to dobry moment na pokazanie Assassin's Creed Rift?

Źródło: Ubisoft

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper