Odpoczynek 2.0 w RTV Euro AGD - akcesoria gamingowe, słuchawki, głośniki BT w supercenach. Sprawdź nowe oferty

Mat. sponsorowany
996V
RTV Euro AGD Odpoczynek 2.0
redakcja | 09.07.2022, 08:15

Drodzy Czytelnicy, zapraszamy do zapoznania się z najnowszą akcją od RTV Euro AGD skierowaną bezpośrednio do nas - graczy. Znane marki, superceny, atrakcyjne oferty! 

Materiał powstał przy współpracy z RTV Euro AGD.

Dalsza część tekstu pod wideo

Odpoczynek 2.0 to kampania promocyjna przeznaczona zarówno dla osób wybierających się na wakacje, jak i dla graczy spędzających czas w domu. W ofercie znajdziecie akcesoria takie jak słuchawki, myszki i klawiatur, podkładki, fotele, ale też głośniki bluetooth, które można zabrać w teren. Na stronie z promocją można trafić na oferty trwające 7 dni (od poniedziałku do poniedziałku), promocje 3-dniowe (poniedziałek-środa i piątek-niedziela), a także codzienne gorące hity, czyli bardzo mocne promocje ograniczone ilościowo. Cała kampania potrwa do 18 lipca.

Wejdź do gry razem z myszką Tracer Snail. Ergonomiczna konstrukcja, ciekawy wygląd, neonowe podświetlenie RGB, 7 przycisków i rolka oraz czuły sensor optyczny to wszystko, czego potrzebujesz w swojej wirtualnej przygodzie. Estetyczna konstrukcja i specjalnie wyprofilowany kształt myszy sprawiają, że gryzoń ten świetnie prezentuje się na biurku, a także dobrze leży w dłoni praworęcznych użytkowników. Specjalne profilowanie zapewnia także odpowiednie podparcie dla dłoni oraz odciążenie nadgarstka podczas wielogodzinnych sesji gamingowych.

Mysz Tracer Gamezone Snail RGB

Wkrocz do nowego świata rozrywki razem z zestawem głośników Trust GXT 635 Rumax. Te głośniki stereo świetnie spisują się z silnym subwooferem i mogą zostać dostosowane do jakości dźwięku, którą lubisz. Dodatkowo są podświetlany kolorowym światłem, łącząc ze sobą wysoką jakość dźwięku i świetny wygląd.

Głośniki Trust GXT 635 Rumax RGB 2.1

To jeden z najładniejszych foteli na rynku. Dzięki ponad trzystu wielobarwnym trybom LED RGB masz pewność, że Trit 600 będzie świecił dokładnie tak, jak sobie życzysz. Dołączony pilot pozwoli Ci wygodnie i szybko zmienić kolory, wyregulować prędkość i jasność podświetlenia. Fotel posiada ozdobne elementy oparcia ze wzorem typu Carbon. Korzystaj z fotela, ciesząc oko swoje i innych.

Fotel Genesis Trit 600 RGB (czarny)

Logitech® G29 Driving Force to doskonała kierownica wyścigowa do obsługi najnowszych gier dla konsol PlayStation (5, 4, 3)™ oraz Xbox One™ i komputerów PC. Realistyczny mechanizm siłowego sprzężenia zwrotnego o dwóch silnikach i spiralne koła zębate gwarantują ciche i płynne kierowanie. Elementy sterujące na kierownicy i łopatkowe dźwignie zmiany biegów są łatwo dostępne, pozwalając szybko i precyzyjnie zmieniać biegi. Kierownica Driving Force została zbudowana w celu zapewnienia wygody i trwałości dzięki ręcznie szytej skórze i podzespołom ze stali nierdzewnej.

Uwaga! Do 10 lipca kupując wybrane kierownice Logitecha grę F1 22 możecie nabyć za połowę ceny!

Kierownica Logitech G29 Racing Wheel

Nowe promocje (dostępne w dniach 8-10.07)

Sprawdź również (promocja w dniach 4-11.07)

Odpoczynek 2.0 - wybrane akcesoria gamingowe, słuchawki, głośniki BT w supercenach

Źródło: własne

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper