Polka jedną z czarodziejek w Wiedźminie 3 od Netflixa. Znamy nowych aktorów

Filmy i seriale
6739V
Wiedźmin i Michalina Olszańska
Wojciech Gruszczyk | 04.07, 18:39

Prace na planie 3. sezonu „Wiedźmina” trwają, a redakcja Redanianintelligence przedstawiła ciekawą wiadomość. W produkcji wystąpi szóstka nowych aktorów i na liście pojawiła się Polka – Michalina Olszańska.

Netflix został skrytykowany za „brak wystarczającej reprezentacji Polaków” w obsadzie 2. sezonu „Wiedźmina” i Lauren S. Hissrich tłumaczyła, że problem ten pojawił się z powodu trwającej pandemii i w przyszłości platforma będzie chciała zatrudnić kolejnych aktorów z naszego kraju.

Redanianintelligence potwierdziło, że już w 3. sezonie wystąpi Michalina Olszańska, która wcieli się w jedną z czarodziejek – aktualnie nie potwierdzono szczegółów jej roli, ale aktorka w zeszłym tygodniu znajdowała się na planie serialu i nawet świętowała z obsadą swoje 30 urodziny.

Michalina Olszańska wystąpiła w między innymi „Ja, Olga Hepnarová”, „Miasto 44”, „Jack Strong” czy też „1983” od platformy Netflix. Aktorkę możecie także znać z „Na Wspólnej” lub „Barw szczęścia”.

Redanianintelligence potwierdza również, że Ryan Hayes wystąpi w serialu jako Artaud Terranova (potężny czarodziej, członek Kapituły Czarodziejów, weteran spod Sodden, członek konspiracji Vilgefortza), a na planie produkcji pojawili się także Kate Winter („Boogie Man”), Martyn Ellis („It’s A Sin”, „Doctors”), Harvey Quinn („Recaptured”) oraz Poppy Almond („Blurred Lines”), jednak na szczegóły dotyczące ról musimy zaczekać do oficjalnych informacji opublikowanych przez Netflix.

Od lewej: Artaud Terranova, Michalina Olszańska, Kate Winter, Martyu Ellis, Harvey Quinn, Poppy Almond

Wiedźmin 3 Netflix - nowi aktorzy

Źródło: Redanianintelligence

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper