Xbox na telewizorach także w Polsce. Xbox Polska potwierdza świetną wiadomość

Gry
3979V
Xbox jako aplikacja
Wojciech Gruszczyk | 01.07.2022, 18:01

Microsoft wczoraj rozpoczął promocję grania na Xboksie bez konsoli lub PC i usługa jest już dostępna również w Polsce. Gracze otrzymali dostęp do wielkiego katalogu gier przez Samsung Smart TV.

Klienci nowych telewizorów Samsunga (2022) nie potrzebują konsoli lub mocnego komputera, by zagrać w najnowsze produkcje debiutujące w katalogu Xbox Game Pass. Wczoraj mogliśmy zobaczyć ciekawą reklamę, w której Microsoft promuje dostęp do gier bez konieczności kupowania potężnej platformy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Xbox Polska potwierdził, że aplikacja Xbox pojawiła się także w Samsung Smart TV w Polsce, więc wystarczy posiadać nowy telewizor, by móc otrzymać dostęp do wielkiego katalogu zróżnicowanych produkcji. 

Polska znajduje się wśród 27 państw, w których dostępny jest Xbox App na Samsung Smart TV i w tej sytuacji klienci potrzebują subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate oraz kontroler, by sprawdzać pozycje udostępnione przez Microsoft w chmurze.

Microsoft podkreśla, że Xbox w Samsung Smart TV to świetna opcja dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grami, ponieważ w ten sposób otrzymają szybki dostęp do tytułów – jak wiadomo w ten sposób nie pobieracie gier na urządzenie, a natychmiastowo możecie włączać kolejne przygody.

Źródło: Informacja prasowa - dfusion

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper