Dying Light 2 Bloody Summer pozwala zdobyć nową zawartość. Techland zaprasza na wydarzenie

Gry
1374V
Dying Light 2
Wojciech Gruszczyk | 01.07.2022, 14:04

Twórcy z Wrocławia kontynuują rozwój Dying Light 2 i za pomocą wydarzenia zatytułowanego Bloody Summer zapewniają graczom nowe atrakcje. Zainteresowani mogą zgarnąć między innymi nowy strój, ale nagroda będzie dostępna wyłącznie dla aktywnych łowców.

Techland pokazał klasę rozwijając Dying Light i stale oferując graczom nowe atrakcje i najwidoczniej na podobną sytuację możemy liczyć w przypadku kontynuacji. W zeszłym miesiącu do gry trafił nowy system, wyzwania i bronie, a teraz deweloperzy zapraszają graczy na ciekawe wydarzenie.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Latem słońce rozlewa gorące promienie na każdy zakamarek, uliczkę oraz skwer. W najnowszym darmowym wydarzeniu chodzi o to, żeby ulice Miasta zalać czymś znacznie innym. Podczas wydarzenia „Bloody Summer" znacznie zwiększy się Twoja szansa na odcięcie kończyn, przecięcie przeciwników na pół i po prostu obrócenie ich w proch. Co więcej, niektóre z zasad trybu Hypermode powrócą i będą miały zastosowanie w przypadku silniejszych ragdolli i reakcji na trafienie”.

Gracze mogą stanąć przed trzema wyzwaniami, które polegają na odrąbywaniu kończyn zarażonym, ale tak naprawdę w najważniejszej misji muszą wziąć udział wszyscy gracze – Strój Nocnego Biegacza trafi do zainteresowanych dopiero po wybiciu wielu wrogów.

Dying Light 2 Bloody Summer – zadania:

  • Odrąb 1 kończynę, aby otrzymać Token Harpera.
  • Odetnij 300 kończyn, aby otrzymać topór Cutting Edge.
  • Razem z całą społecznością odrąbcie 3 000 000 kończyn, aby zdobyć Strój Nocnego Biegacza.

W niedalekiej przyszłości Techland powinien zdradzić konkrety dotyczące pierwszego, fabularnego dodatku do Dying Light 2, ale warto pamiętać, że wrocławskie studio chce rozwijać grę przez pięć najbliższych lat, więc możemy liczyć na wiele ciekawych rozszerzeń.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Informacja prasowa - Techland

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper