F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch otrzyma polską lokalizację! Gra zmierza do pudełek

News
635V
F.I.S.T. Forged In Shadow Torch z planami w kwestii rozszerzeń. Twórcy zamierzają rozwijać swój świat
Iza Łęcka | 01.07, 12:57

Microids przekazuje wiadomość, która powinna ucieszyć entuzjastów fizycznych wydań gier. Osadzona w dieselpunkowym klimacie metroidvania we wrześniu może trafić na półki chętnych klientów. Co wchodzi w skład zestawu? Sprawdźmy.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch to stworzona przez szanghajskie studio TiGames pozycja opowiadająca o losach króliczego wojownika, który wyrusza w podróż po niebezpiecznym świecie, by uratować przyjaciela. Pierwotnie tytuł odznaczający się bardzo efektowną grafiką zadebiutował na we wrześniu 2021 roku na PlayStation 5 i PlayStation 4, natomiast po miesiącu trafił na PC i został całkiem przyzwoicie przyjęty – jego średnia na poszczególnych platformach wynosi od 60 (na PS4, za Metacritic) do 81%. Niebawem dojdzie do debiutu tytułu na Nintendo Switchu.

Obecnie twórcy zapowiadają, że F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch będzie od 6 września dostępne w wersji fizycznej – zainteresowani gracze będą mogli nabyć wersje konsolowe gry. Co więcej, w ramach 1 Day Patch do produkcji zostanie dodana polska lokalizacja – napisy w języku polskim. Przedsprzedaż już ruszyła.

Na co będziemy mogli liczyć w nowym wydaniu? Edycja Limitowana F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch zawiera:

  • pełną grę na wybraną platformę – PlayStation 5, PlayStation 4 lub Nintendo Switch,
  • ekskluzywny steelbook,
  • kod na cyfrową wersję ścieżki dźwiękowej,
  • 3 ilustracje,
  • arkusik naklejek.

FIST edycja fizyczna

Źródło: Informacja prasowa - Koch Media Poland

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper