Producentka God of War prosi graczy, by nie wysyłali jej zdjęć przyrodzeń. Reakcja na wiadomości fanów

News
17107V
God of War Ragnarok
Wojciech Gruszczyk | 30.06, 16:13

Społeczność skupiona na serii God of War wyczekuje na poznanie daty premiery God of War Ragnarok, ale możemy mieć pewność, że część zainteresowanych przesadza. Estelle Tigani potwierdziła, że otrzymuje zdjęcia męskich członków, bo właśnie widok przyrodzenia ma ją skusić do ujawnienia szczegółów debiutu.

Kiedy poznamy datę premiery God of War Ragnarok? Trudno powiedzieć. Cory Barlog potwierdził dzisiaj, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale studio potrzebuje więcej czasu na dopracowanie gry. Fani jednak bardzo nalegają i zaczynają wysyłać zróżnicowane wiadomości do deweloperów.

Estelle Tigani, producentka filmów z God of War i Santa Monica Studio, wystosowała apel do społeczności – przedstawicielka firmy nie chce oglądać kolejnych zdjęć przyrodzeń, ponieważ widok następnego członka nie skusi ją do przedstawienia daty premiery:

„Pro tip: wysyłanie mi zdjęć penisów [dick pics] z prośbą o datę premiery God of War Ragnarok w rzeczywistości nie sprawi, że ujawnię datę premiery.

Do ludzi, którzy to robią: czy to kiedykolwiek zadziałało?”

Czy takie coś zadziałało? Wątpię, ale można odnieść wrażenie, że sympatycy God of War są bardzo zdeterminowani, by poznać ostateczne szczegóły dotyczące premiery nowej przygody Kratosa. Według plotek – tytuł zostanie udostępniony w listopadzie.

Źródło: Estelle Tigani

Komentarze (173)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper