Ghostrunner Complete Edition już dostępny. Zwiastun prezentuje atrakcje z pełnego wydania polskiego hitu

News
389V
Ghost
Bartosz Dawidowski | 30.06, 10:33

All in! Games sprzedało wszystkie prawa do marki Ghostrunner wydawcy 505 Games. Firma korzysta z pozyskanej marki, wprowadzając na rynek kompletne wydanie gry.

29 czerwca na rynek trafiło kompletne wydanie Ghostrunnera – wydane już przez nowego posiadacza marki, czyli firmę 505 Games. Gra stworzona przez polskie studio doczekała się w związku z tym nowego, promocyjnego materiału wideo, który czeka na was poniżej.

Co zapewnia nam Ghostrunner: Complete Edition, wyceniane na PS Store na 179 zł? W pakiecie z grą otrzymujemy w takim wydaniu rozszerzenie Project_Hel, tryby wprowadzone po premierze i wszystkie wydane wcześniej pakiety z przedmiotami oraz DLC. Najciekawsze w tej grupie jest oczywiście Project_Hel. W tych fabularnych wyzwaniach wcielamy się w świeżą postać, walcząc z nieznanymi wcześniej bossami w nowych lokacjach. Na Steam samo rzeczone rozszerzenie wyceniane jest obecnie na 48 zł, dzięki rabatowi wynoszącemu 20%.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że trwają już prace nad kontynuacją Ghostrunnera. W tym newsie czeka na was więcej informacji o sequelu.

Źródło: https://www.thexboxhub.com/slay-in-style-with-ghostrunner-complete-edition/

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper