Xbox Game Pass z grą-niespodzianką z Polski. Microsoft wrzucił do oferty nowy tytuł

News
7591V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 30.06, 09:10

W oficjalnej rozpisce giganta z Redmond nie znajdziemy nowych propozycji na końcówkę czerwca, jednakże okazuje się, że biblioteka Xbox Game Pass w ostatni dzień miesiąca powiększy się o produkcję studia Frozen District. Jest to popularna pozycja polskiego zespołu.

Od 23 czerwca w w ramach abonamentu Amerykanów możemy zagrać w FIFA 22 oraz Naraka: Bladepoint - zgodnie z planem kolejny tytuł (Far Cry 5) miał trafić do katalogu dopiero 1 lipca. Stało się już pewną tradycją, że Microsoft oferuje subskrybentom usługi niespodziewane "upominki" - w zestawieniu znalazła się pozycja od Frozen District.

Od dzisiaj klienci Xbox Game Pass sprawdzą House Flipper – to cieszący się pozytywnymi opiniami fanów gatunku symulator, w którym wcielamy się w złotą rączkę podejmującą się odnowienia kolejnych wymagających nieruchomości. Mało kto lubi malować, wiercić, kuć czy remontować mieszkania w takie upały, lecz chwycenie za wirtualny młotek może przynieść sporo frajdy.

House Flipper jest dostępny w Xbox Game Pass na Xboksach Series X|S, Xboksie One, komputerach osobistych oraz w chmurze, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się do ogrodu z telefonem w ręku i rozpocząć remont na hamaku ;)

Warto dodać, że ostatnie recenzje House Flipper na Steam są „przytłaczająco pozytywne” (96% z 1349 tekstów), a równie dobrze produkcję przyjęli gracze (93% z 55 093 recenzji, co daje notę „bardzo pozytywną”). Na serwisie Metacritic symulator zebrał oceny na poziomie 68%.

Źródło: OnlineCenter.pl

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper