Persona 5 Royal na konsoli Nintendo. Grafika na Switch porównana z edycją na PS4 i XOne

News
669V
Psersona
Bartosz Dawidowski | 29.06, 10:16

Miłośnicy Switch doczekali się podczas wczorajszej audycji Direct Mini fantastycznej zapowiedzi. Okazało się, że Persona 3, Persona 4 Golden i Persona 5 Royal wylądują na konsoli Nintendo. Dziś możemy sprawdzić, jak prezentuje się najświeższa odsłona kultowej marki w porównaniu z wydaniem na PS4 i XOne.

Persona 5 Royal zostanie wydana na Switch już 21 października 2022 r. Wydawca zaprezentował już w krótkiej zajawce pierwszy gameplay z tej edycji, dzięki czemu możemy przyjrzeć się, jak konwersja dla Switch wypada w zestawieniu z wydaniem Persona 5 Royal na PS4 oraz na Xbox One (edycja dla konsoli Microsoftu również zostanie udostępniona pod koniec października bieżącego roku). Różnice między platformami są, zgodnie z oczekiwaniami, minimalne. Persona 5 nie jest tytułem szczególnie obciążającym hardware, więc Switch nie powinien mieć problemów z zapewnieniem odpowiedniej jakości graficznej,

Warto przypomnieć, że Persona 5 Royal będzie zawierać wszystkie wydane wcześniej na PS4 pakiety DLC. Posiadacze Switch zaczną zatem zabawę z kompletem aktualizacji i dodatków, jakie zapewnił Atlus po premierze tego bardzo chwalonego jRPG. Gra wypracowała sobie na konsoli Sony średnią na poziomie 9,3/10, stając się jedną z najwyżej ocenianych gier, wydanych w 2017 roku.

Źródło: https://youtu.be/-KtehVFpf74 https://www.eurogamer.net/persona-5-royal-coming-to-nintendo-switch-in-october

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper