God of War Ragnarok z nadciągającym ogłoszeniem daty premiery? Jason Schreier odniósł się do tematu

News
1587V
God of War Ragnarok - Kratos
Iza Łęcka | 29.06, 09:03

Sony konsekwentnie milczy i nie komentuje plotek dotyczących nadciągającej produkcji Santa Monica Studio. Dziennikarze i informatorzy jednak nie próżnują – niebawem dowiemy się, kiedy będziemy mogli sprawdzić następny rozdział historii.

Czy niebawem poznamy termin debiutu kolejnej przygody Kratosa? Na to pytanie zapewne chciałaby uzyskać odpowiedź spora część społeczności PlayStation. Po plotkach dotyczących przesunięcia produkcji na 2023 rok, reakcjach informatorów oraz Cory'ego Barloga, atmosfera ponownie się zagęszcza. Tajemniczy insider, który w ostatnich tygodniach podzielił się wieloma prawdziwymi zakulisowymi wiadomościami, zasugerował że pokaz God of War Ragnarok odbędzie się 30 czerwca.

Jason Schreier jest niezwykle aktywny w tematach dotyczących gry. Po raz kolejny redaktor odniósł się do kwestii wyczekiwanego komunikatu, twierdząc że wkrótce Sony potwierdzi listopadową datę premiery God of War Ragnarok. Co ciekawe, dziennikarz dał jasno do zrozumienia, że nie powinniśmy liczyć na lipcowy State of Play.

„Tak, powiedziałem, że Sony ma wkrótce ogłosić datę premiery God of War Ragnarok (listopad). Nie powiedziałem nic o pokazie”.

Wydaje się prawdopodobne, że japoński gigant branży może skusić się na ogłoszenie za pośrednictwem PlayStation Blog, a już następne bardziej okazałe materiały, w tym fragmenty rozgrywki, doczekają się osobnego, specjalnego wydarzenia. Z niecierpliwością czekamy na oficjalny komunikat Sony. 

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper