God of War Ragnarok z prezentacją w przyszłym tygodniu? Cory Barlog i insider opublikowali teasery

Plotka
2143V
God of War Ragnarok z „nieuniknionym zakończeniem”. Santa Monica Studio zaskoczy graczy
Iza Łęcka | 24.06, 07:00

Pod koniec czerwca Sony może skusić się na zorganizowanie dwóch pokazów. We wtorek najprawdopodobniej poznamy nowy sprzęt przygotowany specjalnie z myślą o graczach, natomiast pod koniec tygodnia powinniśmy zobaczyć świeżutki materiał z God of War Ragnarok.

Temat prezentacji i premiery God of War Ragnarok systematycznie jest poruszany przez informatorów branżowych i dziennikarzy. Dwa tygodnie temu Jason Schreier wspomniał, że tytuł Santa Monica Studio zostanie pokazany jeszcze w tym miesiącu i według aktualnych informacji premiera gry planowana jest na listopad.

W nocy teaser bezpośrednio związany z God of War Ragnarok opublikował The Snitch – insider, który wcześniej podzielił się rozpiską produkcji  ostatniego State of Play, napisał o dacie premiery i tytule The Last of Us Part I, ujawnił debiut Hollow Knight: Silksong w Xbox Game Pass, informował o wybraniu modelu biznesowego free-2-play dla Overwatch 2, potwierdził prezentację Persony na pokazie Microsoftu i premierę na wielu platformach nowej gry z serii Final Fantasy.

The Snitch opublikował gif z Kratosem, na którym pojawiają się liczby „11110” – według kodu binarnego zastosowany ciąg oznacza liczbę „30”, co miałoby sugerować, że 30 czerwca odbędzie się pokaz God of War Ragnarok.

Tajemniczą wiadomość udostępnił także Cory Barlog. Jak wskazuje wielu obserwatorów dewelopera grafika oraz ciąg kropek miałyby zwiastować datę premiery przygody Kratosa przypadającą na 11 listopada 2022 roku. 

Źródło: PSU

Komentarze (101)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper