Portal Companion Collection na rozgrywce i porównaniu. Zestaw w zachęcającej cenie

News
462V
Portal: Companion Collection
Iza Łęcka | 29.06, 09:51

Nintendo pozytywnie zaskoczyło entuzjastów gier logicznych wyczekujących na Portal Companion Collection. Pakiet dwóch tytułów zadebiutował na platformie Japończyków, tym samym dając możliwość powrotu do szeregu intrygujących zagadek.

Po kilku miesiącach od pierwotnej zapowiedzi powracające hity Valve były jedną z ozdób wczorajszego Nintendo Direct Mini, podczas którego nie tylko doszło do prezentacji pakietu, ale jednocześnie ogłoszono udostępnienie go w eShopie.

Portal Companion Collection to zestaw składający się z Portal i Portal 2 – dwie znakomicie przyjęte pozycje zmuszające graczy do wytężenia szarych komórek zostały wycenione na 76,99 zł. Pewne jest, że nie doświadczymy pełnego odświeżenia tytułów, jednakże poniższe materiały uchylają rąbka tajemnicy i prezentują gameplay.

Stało się już pewną tradycją, że Japończycy w trakcie swoich pokazów przekazują informacje o automatycznych premierach niektórych propozycji – podczas Direct Mini nie mogło być inaczej. Nintendo i Valve ogłosiły szybki debiut Portal Companion Collection, przez co obecnie nie możemy sprawdzić zbyt wielu recenzji zestawu, jednak opublikowane fragmenty rozgrywki oraz porównanie dokładnie pokazują, czego powinniśmy się spodziewać.

Premiera kolekcji jest bardzo dobrą okazją do zapoznania się z mającymi już swoje lata hitami Valve. Warto dodać, że deweloperzy pamiętali, by wykorzystać żyroskopowe sterowanie, które możemy włączyć w opcjach obu gier.

Źródło: YouTube + eShop

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper