Mario + Rabbids: Sparks of Hope na Nintendo Direct Mini. Ubisoft potwierdza datę premiery

News
518V
Mario + Rabbids Sparks of Hope
Igor Chrzanowski | 28.06, 15:14

Wcześniejsze przecieki z oficjalnego sklepu Ubisoft zostały potwierdzone, a Mario + Rabbids: Sparks of Hope zostało zaprezentowane podczas czerwcowego Nintendo Direct Mini.

Zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami, najnowsza produkcja niezawodnego duetu Ubisoft + Nintendo pojawiła się na dzisiejszym Nintendo Direct Mini, gdzie francuski wydawca potwierdził opublikowaną wcześniej datę premiery.

Sequel do świetnego Mario + Rabbids Kingdom Battle wyląduje ekskluzywnie na Nintendo Switch już 20 października tego roku i będzie jedną z najważniejszych gier jesiennego okienka wydawniczego. Tytuł zadebiutuje w dwóch wersjach - Standard i Złota. Oczywiście potwierdza się tu również informacja z poranka, czyli poznaliśmy ostateczną zawartość jaką Mario i Kórliki dostaną w najbardziej dopieszczonej edycji, a będą to:

  • Podstawowa wersja gry,
  • Przepustka sezonowa, która zawiera nadchodzące pakiety DLC, w tym dodatkową zawartość fabularną z nowymi bohaterami, zadaniami i bitwami,
  • Pakiet Galactic Prestige Pack, zawierający trzy ekskluzywne i niezwykle stylowe skórki na broń dla drużyny, którą można od razu odblokować.

Jeszcze dziś Ubisoft pokaże więcej informacji o grze na dedykowanej imprezie, gdzie dowiemy się na przykład o tym, jaką rolę pełnić tu będzie Bowser.

Źródło: Nintendo Direct Mini

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper