Assassin’s Creed Valhalla z nową i darmową zawartością. Deweloperzy ujawnili szczegóły

Gry
4787V
Assassin's Creed Vahlalla
Iza Łęcka | 28.06.2022, 09:01

Jeszcze dzisiaj Ubisoft wyda nową aktualizację do Assassin’s Creed Valhalla, która nie tylko zajmie się usprawnieniami produkcji, ale przede wszystkim wprowadzi nowe bronie. Studio przygotowało zestaw Bifröstu.

Ubisoft nie mówi jeszcze "dość" i dalej planuje wspierać grę osadzoną w świecie wikingów. W ramach kolejnego roku wsparcia twórcy zapowiedzieli między innymi darmowy tryb, który pozwoli graczom zmierzyć się z wieloma przeciwnikami. Przygoda Eivor będzie dalej rozwijana, ponieważ nowa odsłona serii zadebiutuje na rynku dopiero w 2023 roku – choć Assassin’s Creed Rift wciąż nie został zapowiedziany.

Dalsza część tekstu pod wideo

Już dzisiaj około godziny 13:00 udostępniona zostanie aktualizacja 1.5.3 do Assassin’s Creed Valhalla, która w zależności do platform zajmuje od 1 do niemal 9 GB. Pakiet plików został przygotowany z myślą o usprawnieniu poszczegółnych elementów tytułu.

Tak prezentują się szczegóły rozmiarów łatki 1.5.3:

  • Xbox Series X|S: 8,4 GB,
  • Xbox One: 8,8 GB,
  • PlayStation 5: 1,2 GB,
  • PlayStation 4: 1,4 GB,
  • PC: 7,17 GB.

Deweloperzy stworzyli Bifrost Bundle, który będzie dostępny za darmo w sklepie Animus od 28 czerwca do 26 lipca. W pakiecie znajdzie się Lśniąca Tarcza i Opalizujący Topór – sprzęt został przygotowany z tego samego kryształu, który wykorzystano do stworzenia Bifröstu, tęczowego mostu Asgardu.

Nie zapomniano także o poprawieniu wielu aspektów pozycji – Ubisoft dopracował świat, UI/HUD, grafikę, animacje, dźwięk, arenę Walkirii, przyjrzał się niedogodnościom pojawiającym w ostatnim rozszerzeniu, a nawet zajął się usunięciem błędu, przez który na Xboksach Series X|S po zmianie trybu graficznego pojawiał się czarny ekran.

Assassins Creed Valhalla Bifrost Bundle

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Valhalla.

Źródło: Ubisoft

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper