One Piece: Red zadebiutuje w Polsce? Nowy plakat potwierdza globalną premierę filmu kinowego

Filmy i seriale
2214V
One Piece - Luffy
Kajetan Węsierski | 26.06, 11:30

One Piece to marka, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. I nie musicie być nawet fanami anime, aby skojarzyć, o czym mowa, albowiem produkcja od Eiichiro Ody dawno wyszła poza granice japońskiej popkultury. Przygody Luffy'ego i spółki ciągną się już od wielu lat i zapisały się dużymi literami w historii branży. 

Co natomiast najlepsze, wbrew słowom autora, końca w gruncie rzeczy dalej nie widać, a nowe projekty ciągle powstają. Takim jest na przykład "One Piece: Red", a więc nadchodząca produkcja pełnometrażowa z uniwersum, która ma się skupić na Shanksie. Do japońskich kin ma trafić już 6 września i prawdopodobnie wtedy poznamy opinie na jej temat, które spłyną do nas z tamtych rejonów.

Ciekawe jest natomiast to, że kilka dni temu w Internecie pojawił się plakat (którego autorem, swoją drogą, jest właśnie mangaka tworzący One Piece), ogłaszający globalną premierę produkcji, do której ma dojść jesienią tego roku! I jest to spore wydarzenie, które pozwala wierzyć, że po kinowym sukcesie "Jujutsu Kaisen 0", w Polsce będziemy mogli udać się na duże sale, aby raz jeszcze zobaczyć anime z górnej półki. Jak się na to zapatrujecie? 

One Piece: Red

Źródło: Comic Book

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper