Red Dead Redemption Remake potwierdzony przez PS Plus Premium? Gracze przedstawili ciekawą teorię

Gry (plotka)
3517V
Red Dead Redemption Remake na początku 2021 roku? Powracają plotki o odświeżeniu gry Rockstar
Wojciech Gruszczyk | 23.06.2022, 16:25

Od miesięcy pojawiają się plotki, według których Rockstar pracuje nad odświeżeniem Red Dead Redemption. Doniesienia powróciły za sprawą PlayStation Plus Premium, ponieważ gracze dostrzegli ciekawą sytuację.

Z samego rana na portalu przedstawiliśmy dokładną listę gier dostępnych w PS Plus Premium i PS Plus Extra. Wśród klasyków pojawiły się dwie pozycje, które zainteresowały wielu graczy – Red Dead Redemption i Red Dead Redemption: Undead Nightmare.

Dalsza część tekstu pod wideo

Chris Klippel z Rockstar Mag potwierdził, że Red Dead Redemption jest dostępne w usłudze PS Plus Premium tylko do 17 października. Dziennikarz wypróbował 140 tytułów, ale tylko w przypadku produkcji Rockstar pojawia się ograniczenie.

„Tak, to dziwne. Sami sprawdziliśmy 140 gier na PS3. Red Dead Redemption i Undead Nightmare to jedyne produkcje, które są dostępne na czas określony...”.

Tylko kwestią czasu był powrót plotek dotyczących odświeżenia Red Dead Redemption. Możemy podejrzewać, że jeśli faktycznie tytuł jest rozwijany i ma trafić na rynek, to Rockstar nie będzie chciał w żaden sposób promować oryginalnego Red Dead Redemption.

Nie jest to oczywiście w żaden sposób potwierdzenie, jednak biorąc pod uwagę plotki, możemy mówić o ciekawym zbiegu okoliczności. Odświeżenie RDR można określić jako „łatwy zarobek”, bo na pewno znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie powrócą do tej historii.

Źródło: thegamer

Komentarze (63)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper