Blade Runner: Enhanced Edition już dostępny na konsolach. Gra z ulepszeniami w dobrej cenie

News
1312V
Blade Runner: Enhanced Edition
Iza Łęcka | 23.06, 08:29

Nightdive Studios może pochwalić się premierą zremasterowanego klasyka, który po raz pierwszy znalazł się na rynku w 1997 roku. Blade Runner: Enhanced Edition już sprawdzimy na poszczególnych sprzętach.

Lubicie uniwersum Blade Runnera? Obecnie dzięki staraniom amerykańskiego zespołu będziecie mogli powrócić do cyberpunkowego Los Angeles z 2019 roku opracowanego przez Westwood Studios, by jako Ray McCoy zająć się ściganiem zbuntowanych androidów i rozwiązywaniem niepokojących spraw. Pierwotnie projekt został zapowiedziany w 2020 roku, natomiast w minionym tygodniu wydawca ogłosił dokładną datę premiery odświeżenia.

Co zaoferuje Blade Runner: Enhanced Edition? Gra będzie się odznaczać zwiększoną liczbą klatek na sekundę do standardu kinowego, kompatybilnością z nowoczesnymi ekranami HD, rekonstrukcją i zwiększeniem rozdzielczości w oryginalnych klipach Westwood VQA, poprawionym interfejsem użytkownika i „Asystentem integracji wiedzy”, obsługą nowoczesnych kontrolerów czy filtrowaniem anizotropowym. Twórcy zapewniają, że sięgnęli po klasyczne doświadczenie wykreowane przez deweloperów z Westwood, które będzie dopracowane nowocześniejszą oprawą.

Pozycja Nightdive Studios jest już dostępna w sprzedaży w sklepach PlayStation, Microsoftu, Nintendo, natomiast niebawem również użytkownicy platformy Steam będą mogli dokonać zakupu. Do decyzji o sprawdzeniu tytułu może Was przekonać cena - cyfrowe wydanie Blade Runner: Enhanced Edition w zależności od platformy można kupić od 37,20 (w wersji na Nintendo Switcha) do 45,99 zł (w edycji na Xboksy).

Źródło: Resetera

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper