They/Them na pierwszym zwiastunie. Kevin Bacon „walczy” z nastolatkami LGBTQ+ na obozie konwersyjnym

Filmy i seriale
2518V
They Them - Kevin Bacon
Wojciech Gruszczyk | 22.06, 19:40

Kevin Bacon wciela się w głównego bohatera w filmie „They/Them”, który właśnie został zaprezentowany na pierwszym zwiastunie. Twórcy postawili na konkretny slasher, który ma zapewnić widzom sporo atrakcji.

John Logan, który opracował scenariusz do „Gladiatora”, „Ostatniego samuraja”, „Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street”, „Skyfall”, „Spectre”, „Obcy: Przymierze” czy też „ Dom grozy” został reżyserem i twórcą historii z„They/Them”. Jest to najnowsza propozycja, która została stworzona dla Peacock – premiera odbędzie się 5 sierpnia.

Kevin Bacon wciela się w postać Owena Whistlera, dyrektora obozu terapii konwersyjnej, którego celem jest „wyleczenie” nastolatków LGBTQ+ z ich tożsamości płciowej i seksualnej.

W trakcie opowieści Whistler będzie musiał zmierzyć się z Jordan, transseksualną i niebinarną nastolatką, która zawarła z rodzicami umowę o prawnej emancypacji po uczestnictwie w obozie. W pewnym momencie nastolatkowie będą buntować się przeciwko „okrutnym metodom leczenia” i w konsekwencji rozpocznie się walka o ich życie.

Nazwa „They/Them” jest tak naprawdę ciekawą grą słów, ponieważ tytuł wymawia się „they-slash-them”, co jest oczywiście nawiązaniem do samego horroru.

Źródło: Variety

Komentarze (134)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper