The Office x Minionki. Biuro opanowane przez nowych bohaterów

Filmy/seriale
1854V
Minionki x The Office
Wojciech Gruszczyk | 22.06.2022, 17:19

Premiera „Minionki: Wejście Gru” odbędzie się 1 lipca, więc Universal Pictures właśnie opublikowało ciekawy materiał. Producent wykorzystuje popularność „The Office”, by przygotować nietypowy spot, w którym postacie wcielają się w bohaterów „Biura”.

Seria „Minionki” cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ale bardzo długo czekaliśmy na premierę „Minionki: Wejście Gru”. Wszystko za sprawą decyzji Universal Pictures, które nie chciało wrzucać opowieści do kin w czasach pandemii. Teraz sytuacja się poprawiła, widzowie chętnie wrócili przed wielkie ekrany, więc możemy przygotowywać się na premierę opowieści.

Dalsza część tekstu pod wideo

Universal Pictures wpadło na ciekawy pomysł i wykorzystało „The Office” do promocji IP – biorąc pod uwagę siłę marki „Biuro” oraz właśnie „Minionków” jest to bez wątpienia ciekawe połączenie. Można jedynie żałować, że jest to krótki spot, który pokazuje kilka scen z życia nowych pracowników Dunder Mifflin.

Na pewno warto zwrócić uwagę, że „The Office” i „Minionki” łączy jeden wspólny element – Steve Carell przez lata był głównym bohaterem „Biura”, a zarazem w amerykańskiej wersji animacji aktor podkłada głos pod Gru.

Aktualnie seria „Minionki” wygenerowała ponad 3,7 mld dolarów przy budżecie wszystkich filmów sięgających zaledwie 299 mln dolarów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper