Marvel's Avengers z nową postacią jeszcze w czerwcu. Potężna Thor wkracza do gry

Gry
800V
Potężna Thor Marvel's Avengers
Wojciech Gruszczyk | 22.06.2022, 14:52

Crystal Dynamics nie zapomniało o Marvel's Avengers. Twórcy potwierdzili datę premiery Potężnej Thor i w końcu deweloperom udało się wydać nową postać w okolicy debiutu nowej produkcji z Marvel Cinematic Universe. Można to uznać za pierwszy sukces zespołu odpowiedzialnego za rozwój gry po premierze.

28 czerwca odbędzie się premiera nowego dodatku do Marvel's Avengers. Gra już dawno nie cieszy się wielkim zainteresowaniem, jednak deweloperzy realizują projekt i przygotowują nową zawartość.

Twórcy po premierze zapewnili już Hawkeye'a (Clint Barton), Spider-Mana, Hawkeye'a (Kate Bishop) oraz Czarną Panterę i dopiero teraz Mighty Thor (Jane Foster) zadebiutuje w okolicy premiery nowego filmu z MCU. Jak wiadomo na początku lipca do kin wejdzie „Thor: Miłość i grom”.

Czy Potężna Thor przywróci na serwery tłumy graczy? Raczej nie, bo musimy pamiętać, że deweloperzy kolejny raz bazują na znanej postaci – wcześniej potwierdzono, że Jane skorzysta z kilku ruchów, które poznaliśmy już u Thora.

Aktualnie studio nie potwierdziło kolejnych planów na Marvel's Avengers, ale raczej nikt nie będzie zaskoczony, gdy deweloperzy będą coraz mocniej angażować się w inne projekty – w końcu Crystal Dynamics po przejściu do Embracer Group może nawet nie otrzymać możliwości rozwijania gry.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Avengers.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper