Microsoft rozdaje pieniądze. Firma zachęca do kupowania gier na Xboksy

Promocje gier
5996V
Xbox logo
Iza Łęcka | 20.06, 08:54

Amerykański gigant branży ponownie promuje kupowanie produkcji debiutujących na Xboksach Series X|S oraz Xboksach One. Na skrzynkach niektórych użytkowników znalazły się wiadomości dotyczące doładowania wirtualnych portfeli.

Microsoft od pewnego czasu regularnie zachęca swoją społeczność do zajrzenia do cyfrowego sklepu – po promocji, która odbyła się w kwietniu, przyszedł czas na następną akcję. W treści najnowszych wiadomości podkreślono, że nadciąga weekend, a jest tak dużo gier do ogrania, więc gracze mogą skorzystać z 5 dolarów, by zdobyć grę, dodatek, film, aplikację lub dołożyć do większych zakupów.

Jeśli posiadacie konta Xbox, warto sprawdzić, czy nie otrzymaliście podobnej wiadomości prywatnej od Microsoftu. Podarunek można wykorzystać tylko do 17 września.

„Microsoft przekazuje więcej środków na karty upominkowe za pośrednictwem wiadomości na konsoli Xbox”.

Za 22 zł w cyfrowym sklepie Xboksa znajdziemy szereg interesujących produkcji, które mogą umilić kilka dni. W najnowszej promocji za 5 dolarów można kupić chociażby Dragon's Dogma: Dark Arisen – pozycja jest dostępna za 14,99 zł. To całkiem dobra okazja, by sprawdzić IP, gdyż w minionym tygodniu Capcom oficjalnie potwierdził, że pracuje nad kontynuacją.

Źródło: Wario64

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper