Gran Turismo 7 z nowymi samochodami. Polypony Digital zapowiada czerwcową aktualizację

Gry
1822V
Gran Turismo
Iza Łęcka | 20.06.2022, 09:46

Japońskie Polypony Digital małymi krokami rozbudowuje garaż Gran Turismo 7. W tym tygodniu do produkcji trafią trzy kolejne samochody, których przyciemnione sylwetki zostały zaprezentowane przez jednego z głównych twórców wyścigów.

Na początku marca na PS5 i PS4 zadebiutowało Gran Turismo 7. Choć przez te kilka miesięcy nie brakowało kontrowersji związanych z rozbudową nowej odsłony, deweloperzy przystąpili do systematycznych aktualizacji, dorzucając następne modele aut – w weekend Kazunori Yamauchi zapowiedział, iż już „w przyszłym tygodniu” powinniśmy liczyć na nową partię szybkich maszyn.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Aktualizacja nadejdzie w przyszłym tygodniu”.

Szef Polypony Digital ponownie wykorzystał element niespodzianki i pokazał jedynie zarys samochodów. Nie musieliśmy jednak zbyt długo czekać, by redakcja GTPlanet odgadła, jakie bryki trafią do gry – główną propozycją aktualizacji ma być Suzuki Escudo Pikes Peak. Samochód stworzony dla Nobuhiro „Monstera” Tajimy pierwszy raz zawitał w serii już w Gran Turismo 2, natomiast w kolejnych częściach japoński zespół oferował jego następcę z 1998 roku.

W Gran Turismo 7 najprawdopodobniej pojawią się także 3. wersja Suzuki Vision Gran Turismo oraz Deuce Roadster – mówiąc o Fordzie, trudno dokładnie określić nadciągający model, gdyż jego zarys sugeruje bardzo popularny hot rod.

Jak dotąd studio nie zapowiedziało, czy w ramach najbliższej aktualizacji możemy liczyć na większe zmiany. Społeczność skupiona wokół wyścigów ma jednak nadzieję, że ogłoszone zostaną nowe tory – od premiery do Gran Turismo 7 trafiła tylko jedna lokacja, która w dodatku była odświeżoną wersją wcześniej dostępnej trasy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: GTPlanet

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper