Sherlock Holmes 3 wciąż w planach! Reżyser twierdzi, że film rzeczywiście powstanie

Filmy i seriale
502V
Sherlock Holmes (RDJ)
Kajetan Węsierski | 19.06, 11:30

Aktorskich inkarnacji Sherlocka Holmesa mieliśmy w dziejach całe mnóstwo. Obecnie najgłośniejsze są dwie - serialowa wersja z Benedictem Cumberbatchem oraz filmowa, gdzie w główną rolę wciela się Robert Downey Jr. Niestety dla fanów, o dalszych losach obu nie słyszymy w ostatnim czasie za wiele. No - może poza pojedynczymi przesłankami. 

Ostatnio bardzo ciekawego wywiadu udzielił natomiast Dexter Fletcher, który został zatrudniony do prac nad trzecią częścią pełnometrażowych historii o najpopularniejszym detektywie w historii popkultury. I choć o kontynuacji swego czasu mówiło się naprawdę sporo, to przez lata temat znacznie ucichł. Twórca wytłumaczył jednak, że opóźnienia rzeczywiście były, ale jego zdaniem film prędzej czy później powstanie

Pandemia wszystko zepsuła. Myślę, że ten film zostanie zrobiony. Myślę, że trzeba to zrobić. Niestety nie wiem, jaki jest harmonogram, ale wierzę, że powinno być dobrze. Chodzi o zebranie wszystkich właściwych ludzi we właściwym miejscu, we właściwym czasie.

To jeden z tych okrutnych zrządzeń losu, kiedy pandemia uderzyła i rozproszyła ludzi po całym świecie. Ale wiem, że apetyt na to jest ogromny, i jestem pewien, że są też inni ludzie, którzy są tego świadomi. Wierzę, że tak powinno być [film powinien powstać - przyp. red.], ponieważ to genialna marka. 

Trzeba przyznać, że choć słowa są raczej negatywne, to płynie z nich pozytywny przekaz - coś się miało zadziać wokół marki i prawdopodobnie coś się zadzieje. Zresztą, potwierdzają to choćby kwietniowe doniesienia o pracach dla HBO Max. I miejmy nadzieję, że całość uda się zrealizować, albowiem jestem zdania, że Sherlocka Holmesa nigdy za wiele (zwłaszcza takiego, który jest dobrze przemyślany). 

Źródło: Comic Book

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper