LEGO Brawls z datą premiery na konsolach! Bijatyka zaprezentowana na nowym zwiastunie

Gry
652V
LEGO Brawls
Kajetan Węsierski | 19.06.2022, 10:30

Gry spod bandery LEGO to jedne z najlepszych produkcji dla młodych odbiorców naszego hobby. Wiele pozycji cieszy się ogromną popularnością, a każda kolejna doskonale rezonuje z potrzebami dzieciaków. To duży plus, a tak samo ma działać LEGO Brawls, a więc bijatyka w świecie kultowych klocków, której przejście na większe konsole zapowiedziano podczas Nintendo Direct jeszcze w lutym.

I wreszcie, po kilku miesiącach oczekiwań, dostaliśmy potwierdzenie tego, kiedy produkcja zadebiutuje na konsolach! Okazuje się, że produkcja, która swego czasu zasłynęła jako część biblioteki dla subskrybentów Apple Arcade, zadebiutuje w dużej wersji (PS4, PS5, XO, XSX|S oraz Switch) już 2 września 2022 roku. Oznacza to, że rzeczywiście uda się dotrzymać okna premiery, o którym wspominano, choć nawet małe przesunięcie może pokrzyżować szyki.

Niemniej - bądźmy dobrej myśli. Twórcy zaprezentowali nam także zupełnie nowy zwiastun, przybliżając zasady bijatyki inspirowanej serią Super Smash Bros. Niestety materiał stawia nacisk na animowane wprowadzenie fabularne, a nie na samą rozgrywkę, co mogłoby zadziałać lepiej na nieco starszych graczy. O tych młodszych nie ma się bowiem co martwić - jak wspomniałem, to oni są grupą docelową i tu prawdopodobnie LEGO Brawls zrobi sporo szumu.

Źródło: Games Radar

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper