Sword and Fairy: Together Forever z datą premiery na konsolach Sony. Zwiastun z eksploracją lokacji na PS5

News
509V
Sword
Bartosz Dawidowski | 17.06, 11:52

Chińscy deweloperzy zlapali wiatr w żagle i prezentują kolejne, świetnie wyglądające produkcje. Jedną z takich gier jest Sword and Fairy.

 O ślicznej grafice w Sword and Fairy: Together Forever pisaliśmy już w maju, zachwycają się grafiką w tej chińskiej produkcji. Tytuł jest już dostępny na PC (Steam) od października 2021 roku a teraz szykuje się do lądowania na konsolach. Sony zapewniło sobie konsolową wyłączność na Sword and Fairy, dzięki czemu w tytuł zagrać będzie można tylko na PS5 i PS4.

Tym razem możemy przyjrzeć się, jak prezentuje się eksploracja lokacji w Sword and Fairy odpalonym na PlayStation 5. W poniższym, gameplayowym zwiastunie zademonstrowano takie miejsca jak East Azure Abyss, Mount Emei oraz miasto Lulong Town.

Pytanie, kiedy zagramy w ten świetnie wyglądający tytuł? Ujawniono już konsolowy termin premiery. Gra trafi do sklepów w angielskiej wersji językowej na PS5 i PS4 już 4 sierpnia 2022 r.

Sword and Fairy to nie jedyna chińska produkcja, która niedługo pojawi się w sprzedaży. Wczoraj pisaliśmy o bardzo ciekawym, cyberpunkowym Loopmancerze. Warto sprawdzić, jak gra prezentuje się w akcji na najnowszym trailerze.

Źródło: https://youtu.be/mdSCYs0i2H4?list=PLrJ7odEEpCbFrjuo_MTrH3vcAXmnRhrto

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper